gergitek logo

Tezgah Arası Cam Fiyatları

Ankara tezgah arası cam

Mutfak dekorasyonunun son yıllardaki en yeni uygulaması olan tezgah arası baskılı cam panellerin montaj tasarım ve satışını yapmaktayız. Tezgah arası cam fiyatları ya da başka bir deyişle tezgah arası cam panel fiyatları hakkında fikir oluşturması açısından bilgiler vereceğiz.

Tezgah arası cam kaplama fiyatları metrekare ya da metretül cinsinden hesaplanmaktadır. Tezgah arası cam panel fiyatları hesaplanırken bazı firmalar metrekare bazıları da metretül olarak hesap yaparlar. Bu iki tür hesaplamada da ufak tefek farklar ortaya çıkabilir. 3d tezgah arası cam fiyatları hesaplanırken en doğru sonuç uygulamayı yapacak ekibin fiziki yer ölçümü ile netleşir.

Ankara Tezgah Arası Cam Fiyatları

Mutfak tezgah arası 3d cam panellerin ortalama m2 fiyatı 350-400 TL civarındadır uygulama alanı metraj olarak ne kadar büyük olursa tezgah arası cam fiyatlarında indirimler olmaktadır.

Ankarada tezgah arası cam fiyatları ve tezgah arası cam paneller

3d tezgah arası cam, 3d tezgah arası cam panel ya da 3 boyutlu cam tezgah arası fiyatları hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Kampanya

gergitek gergi tavan

Gergitek Gergi Tavan

Ankara tezgah arası cam paneller

NEDEN BİZ ?
Tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde yapıyoruz..