logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Ankarada tezgah arası cam ustası 3d mutfak tezgah arası cam

3D Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfak tezgah arası cam paneller kişiye özel olarak üretilir. 3D tezgah arası cam paneller, 6 mm temperli cam üzerine yapılan UV baskısı sayesinde nemden, rutubetten, yağdan, buhardan, temizlik için kullanılan deterjanlardan etkilenmez ve yüksek ısıya karşı dayanıklıdır.

3d mutfak tezgah arası cam paneller için yapılan baskılarda, çözünürlük yüksek olmak kaydıyla hayal ettiğiniz bütün resimler kullanılabilir. Tezgah arası cam panel uygulaması yapılmadan önce mutfağınızın resmini çekerek bize göndermeniz halinde mutfağınızda nasıl görüneceğini bilgisayar ortamında hazırlayarak sizin onayınızla baskı yapıyoruz.

3D mutfak tezgah arası cam panel modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgileri almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ankara tezgah arası cam panel firması olarak tasarım ve montaj ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.