logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Yapı ve dekorasyon sektöründe teknolojinin gelişmesiyle birlikte, dekorasyon işlerinde farklı dekoratif malzemeler kullanılmaya başlanmıştır. Son yılların en popüler ve en yeni ürün ise tezgah arası cam uygulamasıdır.

Mutfak tezgah arası cam panel hakkında en çok merak edilenler:

-Tezgah arası cam sağlam mı ?

Resim baskılı tezgah arası cam paneller dekorasyonun her alanında rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Farklı kalınlıktaki fırınlanmış temperli cam üzerine UV (Ultraviole) baskı tekniği ile renk, desen ve istenilen görselin basılmasıyla imal edilen tezgah arası cam paneller normal camlardan farklıdır. Gerek kalınlığı gerekse fırınlanmış olması bu tür camları çok dayanıklı hale getirmektedir.

-Tezgah arası cam resmi solar mı?

Tezgah arası cam panellerin üzerinde gördüğünüz resimler, baskı yapılarak cama işlenir. Yani cam ile duvar arasına resimli kağıt yoktur bu nedenle resimlerde deforme olayı olmaz uzun yıllar aynı güzellikte kullanılabilir. Tezgah arası cama baskı yapılırken en önemli şey resmin yüksek kaliteli olmasıdır. Düşük kaliteli resimler bulanık ve bozuk çıkar.

-Tezgah arası cam fiyatları pahalı mı ?

Özellikle mutfak dekorasyonunda muadili olan fayans ve tezgah arası cam mozaik fiyatlarına göre pahalı değildir. Derz boşlukları olmadığı için kolayca temizlenebilmesi, büyük metrajlı tek baskı ile yapılması, uygulama esnasında inşaat pisliği olmaması, ve milyonlarca resim seçeneği olması gibi avantajları düşünürsek daha çok tercih edilmektedir.

-3 Boyutlu tezgah arası cam nedir ?

Düşünülenin aksine 3 Boyutlu tezgah arası cam diye bir şey yoktur. 3 Boyutlu olan ve derinlik hissi veren resimler vardır bu resimler cama işlenirse ismi 3D (3 boyutlu tezgah arası cam) olur.

Mutfak tezgah arası cam paneller hakkında merak edilen sorulara cevap vermeye çalıştık. Mutfak tezgah arası cam panel satış ve montajı yapan firmamıza iletişim sayfamızdan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

ankara tezgah arası cam, tezgah arası cam, 3d tezgah arası cam, tezgah arası cam imalatı, tezgah arası cam fiyatı, gergi tavan ankara, mutfak tezgah arası cam, tezgah arası cam panel

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.