logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Ankara mutfak tezgah arası cam panel

Gelişen teknoloji ile birlikte her yeni gün farklı bir dekorasyon ürünü piyasaya çıkmaktadır. Son yılların en gözde dekorasyon ürünü de tezgah arası cam panel uygulamasıdır. Mutfak dekorasyonu başta olmak üzere çok farklı alanlarda kullanılan resim baskılı cam paneller, fiyat olarak ta oldukça makul düzeydedir.

Tezgah Arası Cam Panel Ankara

Tezgah arası cam panel istenilen görselin temperli cama baskı yapılmasıyla oluşur. Temizlemesi kolay, dayanıklı ve ekonomik bir üründür en yaygın kullanıldığı yer ise mutfak tezgah arasının bu camla kaplanmasıdır.

Ankara tezgah arası cam panel firması olarak müşterilerimizin istediği renk ve boyutta 3d ya da resimli tezgah arası cam panel tasarım ve montajını yapıyoruz.

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.