logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Ankara'da mutfak dekorasyonu, mutfak dolabı ve tadilat konusunda hizmet veren firmamız mutfak dekorasyonu ile ilgili son yılların en gözde trendi olan tezgah arası cam panellerin satış ve montajını yapmaktadır.

Tezgah arası camlar kullanım açısından ev hanımlarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Temizliği çok kolaydır kir tutmaz ve basit bir cam temizleme ürünüyle çok kısa sürede temizlenebilir. Mutfak tezgah arası camlar ısıya karşı son derece dayanıklıdır ve yüksek ısıdan zarar görmez, çizilmez ve kırılmaz. Geniş bir kullanım alanına sahip olan tezgah arası cam paneller ekonomik ve modern bir ürünüdür.

Binlerce hazır resim seçeneği bulunan tezgah arası cam modellerine istediğiniz her türlü resim UV baskı ile basılabilir. Tezgah arası cam panel kaplama yöntemi yeni nesil ve modern bir dekorasyon yöntemdir. Mutfağınıza 3d tezgah arası cam panel yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Tezgah Arası Cam Firması: mutfak tezgah arası cam, mutfak tezgah arası cam kaplama fiyatları, tezgah arası cam panel fiyatları, üç boyutlu mutfak, mutfak tezgah arası cam panel fiyatları, cam tezgah arası, cam tezgah, cam mutfak, cam panel, mutfak arası cam, cam mutfak tezgahı, 3d mutfak tezgah arası, tezgah arası cam fiyatları, mutfak tezgah arası cam panel, tezgah arası cam kaplama nasıl yapılır

Mutfak tezgah arası 3 boyutlu cam panel uygulama ve satışının yanı sıra gergi tavan malzemelerinin toptan ve perakende satışını yaptığımız gergi tavan baskı merkezimiz Ankara'da açılmıştır. Türkiye genelindeki dekorasyon firmalarına bayilikler verilecektir.