logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Tezgah arası cam halk arasındaki adıyla  (Mutfak Tezgah Arası Cam Paneller) hem kullanım alanının yaygınlığı hemde uygun fiyatı nedeniyle oldukça popüler bir malzemedir.

Mutfakların tezgah arası bölümünde fayans yerine cam panel tercih edilmesinin en temel nedeni kişiye özel farklı tasarım seçenekleri bulunmasıdır. Mutfak dekorasyonu ve mutfak tadilatı yaptırmayı düşünüyorsunuz ve farklı dekorasyon alternatifleri arıyorsanız mutfak tezgah arası cam paneller kesinlikle size göre.

Mutfak tezgah arası cam m2 fiyatları farklı firmalara göre değişkenlik gösterse de, kaliteli baskı yapan ve kaliteli cam kullanan firmaların fiyatları birbirine yakındır. Tezgah arası cam panel piyasasında ortalama fiyatlar minimum m2 fiyatı 350 TL - 400 TL civarındadır.

Ankara genelinde mutfak dekorasyonu ve mutfak tadilat projelerinde kullanmak üzere imalatını yaptığımız mutfak tezgah arası cam paneller hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz. 

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.