Tezgah arası cam halk arasındaki adıyla  (Mutfak Tezgah Arası Cam Paneller) hem kullanım alanının yaygınlığı hemde uygun fiyatı nedeniyle oldukça popüler bir malzemedir.

Mutfakların tezgah arası bölümünde fayans yerine cam panel tercih edilmesinin en temel nedeni kişiye özel farklı tasarım seçenekleri bulunmasıdır. Mutfak dekorasyonu ve mutfak tadilatı yaptırmayı düşünüyorsunuz ve farklı dekorasyon alternatifleri arıyorsanız mutfak tezgah arası cam paneller kesinlikle size göre.

Mutfak tezgah arası cam m2 fiyatları farklı firmalara göre değişkenlik gösterse de, kaliteli baskı yapan ve kaliteli cam kullanan firmaların fiyatları birbirine yakındır. Tezgah arası cam panel piyasasında ortalama fiyatlar minimum m2 fiyatı 350 TL - 400 TL civarındadır.

Ankara genelinde mutfak dekorasyonu ve mutfak tadilat projelerinde kullanmak üzere imalatını yaptığımız mutfak tezgah arası cam paneller hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz. 

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Kampanya

Mutfak tezgah arası cam

Gergitek Gergi Tavan

Ankara tezgah arası cam paneller

NEDEN BİZ ?
Tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde yapıyoruz..