logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Tezgah Arası Cam Kaplama Fiyatları

Tezgah Arası Cam

Dekorasyon sektöründe kullanılan ve mutfaklara  eşsiz bir güzellik katan Tezgah Arası Cam Kaplama yöntemi popüler bir uygulamadır.. Uv baskılı cam panellerde etkileyici ve özgün tasarım resimlerin yanı sıra soyut, geometrik, manzara ya da tamamen kişisel resimleri de kullanmak mümkündür.

Dijital baskılı tezgah arası cam kullanarak eskiyen bir mutfağa yeni ve modern bir hava katmak çok kolaydır. Camın parlak yüzeyi mutfaklara çok modern bir hava katmaktadır ayrıca pratik bir şekilde temizlenebilir nemi tutmaz ve kesinlikle uzun ömürlü bir yapı ürünüdür.

Mutfak Tezgah Arası Cam Kaplama Fiyatları

Tezgah arası cam kaplama yaptırmak mozaik ya da fayans döşemekten daha pahalı bir uygulama değildir. Ortalama metre tül fiyatı 250 TL dir. Ankara tezgah arası cam olarak mutfağınıza etkileyici ve yaratıcı bir hava katacak olan yüksek kaliteli cam panellerin tasarım ve montajını yapıyoruz.

 Tezgah Arası Cam Kaplama

Mutfak Tezgah Arası Cam Kaplama Fiyatları

Tezgah Arası Cam Kaplama ankara

Zarif çiçek desenli tezgah arası cam

Tezgah Arası Cam Kaplama fiyatı

Gün batımı resimli tezgah arası cam

Tezgah Arası Cam Kaplama fiyatları

Şehir manzaralı tezgah arası cam  ve siyah mutfak dolapları olan modern mutfak

tezgah arası cam ankara, tezgah arası cam panel modelleri, tezgah arası cam kaplama nasıl yapılır, tezgah arası cam panel nasıl yapılır, tezgah arası cam panel kullananlar, mutfak tezgah arası cam mozaik fiyatları, mutfak tezgah arası duvar kağıdı, tezgah arası cam panel montajı

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.