gergitek logo

Tezgah Arası Cam Kaplama Fiyatları

Mutfaklara ferahlık ve eşsiz bir güzellik katan Tezgah Arası Cam Kaplama yöntemi trend olmaya devam ediyor. Bu uygulamada etkileyici ve özgün tasarım resimlerin yanı sıra soyut geometrik, manzara yada tamamen kişisel resimleri de kullanmak mümkündür.

Dijital baskılı tezgah arası cam kullanarak eskiyen bir mutfağa yeni ve modern bir hava katmak çok kolaydır. Camın parlak yüzeyi mutfaklara çok modern bir hava katmaktadır ayrıca pratik bir şekilde temizlenebilir nemi tutmaz ve kesinlikle uzun ömürlü bir yapı ürünüdür.

Tezgah Arası Cam Kaplama Fiyatları

Tezgah arası cam kaplama yaptırmak mozaik ya da fayans döşemekten daha pahalı bir uygulama değildir ortalama maliyeti m2 birim fiyatı 300-400 TL dir. Ankara tezgah arası cam olarak mutfağınıza etkileyici ve yaratıcı bir hava katacak olan yüksek kaliteli cam panellerin tasarım ve montajını yapıyoruz.

 Tezgah Arası Cam KaplamaTezgah Arası Cam Kaplama Fiyatları

Tezgah Arası Cam Kaplama ankara

Zarif çiçek desenli tezgah arası cam

Tezgah Arası Cam Kaplama fiyatı

Gün batımı resimli tezgah arası cam

Tezgah Arası Cam Kaplama fiyatları

Şehir manzaralı tezgah arası cam  ve siyah mutfak dolapları olan modern mutfak

Tezgah Arası Cam Kaplama Fiyatları

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Kampanya

gergitek gergi tavan

Gergitek Gergi Tavan

Ankara tezgah arası cam paneller

NEDEN BİZ ?
Tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde yapıyoruz..