logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Halk arasında tezgah arası cam fayans diye bilinen cam paneller, resim baskılı kompozit camlara verilen isimdir. Çoğunlukla mutfak dekorasyonu ve özel dekorasyon projelerinde kullanılan tezgah arası cam fayansların montajı pratiktir. Sınırsız renk ve resim seçeneği (çiçek motifleri, kentsel manzaralar, soyut tasarımlar) bulunan tezgah arası cam fayanslar modern ve dekoratif bir üründür.

Tezgah arası cam fayans ürünleri tek parça ve maksimum 3 metre boyundadır. 3 metre den daha uzun alanlara tezgah arası cam fayans uygulamak istediğinizde bir kaç parça cama baskı yapılması gerekir. Tezgah arası cam fayans fiyatları Ankara geneline montaj dahil metrekare fiyatı ortalama 300 TL den başlamaktadır.

Mutfaklara estetik katan tezgah arası cam fayans modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Uygulama örneklerini buradan inceleyebilirsiniz. Tezgah arası cam modelleri

Tezgah Arası Cam Fayans Modelleri Ve Fiyatları

Mutfak Tezgah Arası Cam Fayans modelleri tezgah arası cam resimleri ve fiyati

Tezgah Arası Cam resimleri mutfak tezgah arası cam modelleri

Tezgah arası cam panel resimleri mutfak tezgah arası resimleri

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.