Halk arasında tezgah arası cam fayans diye bilinen cam paneller, resim baskılı kompozit camlara verilen isimdir. Çoğunlukla mutfak dekorasyonu ve özel dekorasyon projelerinde kullanılan tezgah arası cam fayansların montajı pratiktir. Sınırsız renk ve resim seçeneği (çiçek motifleri, kentsel manzaralar, soyut tasarımlar) bulunan tezgah arası cam fayanslar modern ve dekoratif bir üründür.

Tezgah arası cam fayans ürünleri tek parça ve maksimum 3 metre boyundadır. 3 metre den daha uzun alanlara tezgah arası cam fayans uygulamak istediğinizde bir kaç parça cama baskı yapılması gerekir. Tezgah arası cam fayans fiyatları Ankara geneline montaj dahil metrekare fiyatı ortalama 300 TL den başlamaktadır.

Mutfaklara estetik katan tezgah arası cam fayans modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Uygulama örneklerini buradan inceleyebilirsiniz. Tezgah arası cam modelleri

Tezgah Arası Cam Fayans Modelleri Ve Fiyatları

Mutfak Tezgah Arası Cam Fayans modelleri tezgah arası cam resimleri ve fiyati

Tezgah Arası Cam resimleri mutfak tezgah arası cam modelleri

Tezgah arası cam panel resimleri mutfak tezgah arası resimleri

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Kampanya

Mutfak tezgah arası cam

Gergitek Gergi Tavan

Ankara tezgah arası cam paneller

NEDEN BİZ ?
Tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde yapıyoruz..