gergitek logo

Tezgah Arası Cam Ankara

Mutfaklar için özel tasarlanan resim baskılı tezgah arası cam ve dekorasyon konularında hizmet veren firmamız. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini çalışma prensibi olarak kabul etmiştir.

Ankara tezgah arası cam, son 5 yıldır yaygın olarak kullanılan tezgah arası cam paneller ile ilgili baskı teknolojisini ve sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bilgi ve yeteneklerini sürekli geliştirmektedir.

Tezgah arası cam panellere bireysel fotoğraflar ya da motifler basılabilir. Kendi zevkinize göre mutfak için doğru motifi seçebilir ve özelleştirebilirsiniz. Bir fikriniz yoksa yapmış olduğumuz farklı uygulamaları inceleyerek ilham alabilirsiniz. Tezgah arası camlar su damlaları, yağ lekeleri ve ısıdan duvarı korur ayrıca temizlenmesi oldukça kolaydır

Tezgah arası cam konusunda Ankara merkezli çalışan firmamız Türkiye'nin lider firmalarından biridir. Ankara da tezgah arası cam kaplama ve mutfak dekorasyonu işleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

 

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Kampanya

gergitek gergi tavan

Gergitek Gergi Tavan

Ankara tezgah arası cam paneller

NEDEN BİZ ?
Tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde yapıyoruz..