logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Cam tezgah arası modelleri piyasaya çıkmadan önce mutfak dolabı ile mutfak tezgahı arasında kalan bölüm çoğunlukla fayans ya da tezgah arası mozaik kaplama kullanılarak dekore edilmekteydi. Son yıllarda bu iki yöntemin yerine kullanım kolaylığı ve bir çok avantajı nedeniyle cam tezgah arası modelleri kullanılmaya başlanmıştır.

Cam tezgah arası sağlamlığı ve hijyenik olması nedeniyle rakip uygulamaların yerini almıştır. Mutfak dolabı ile mutfak tezgahı arasına led aydınlatma yapılarak cam tezgah arası uygulamaları daha estetik bir hal almaktadır. Ankara da cam tezgah arası imalatı ve satışı yapan firmamız ülke geneline bayilikler vermektedir.

 Ankara cam tezgah arası imalat firmasi

Cam tezgah arası panellerin montajı çok kolay olup, model seçimi ve tasarım aşamasında ise çok sayıda resim seçeneği bulunmaktadır. Cam tezgah arası fiyatları  m2 si 300 TL civarında bir fiyat ile satılmaktadır. Cam tezgah arası modelleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.