Cam tezgah arası modelleri piyasaya çıkmadan önce mutfak dolabı ile mutfak tezgahı arasında kalan bölüm çoğunlukla fayans ya da tezgah arası mozaik kaplama kullanılarak dekore edilmekteydi. Son yıllarda bu iki yöntemin yerine kullanım kolaylığı ve bir çok avantajı nedeniyle cam tezgah arası modelleri kullanılmaya başlanmıştır.

Cam tezgah arası sağlamlığı ve hijyenik olması nedeniyle rakip uygulamaların yerini almıştır. Mutfak dolabı ile mutfak tezgahı arasına led aydınlatma yapılarak cam tezgah arası uygulamaları daha estetik bir hal almaktadır. Ankara da cam tezgah arası imalatı ve satışı yapan firmamız ülke geneline bayilikler vermektedir.

 Ankara cam tezgah arası imalat firmasi

Cam tezgah arası panellerin montajı çok kolay olup, model seçimi ve tasarım aşamasında ise çok sayıda resim seçeneği bulunmaktadır. Cam tezgah arası fiyatları  m2 si 300 TL civarında bir fiyat ile satılmaktadır. Cam tezgah arası modelleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Kampanya

Mutfak tezgah arası cam

Gergitek Gergi Tavan

Ankara tezgah arası cam paneller

NEDEN BİZ ?
Tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde yapıyoruz..