Mutfağında değişiklik yapmak isteyen hanımların en çok cevabını aradığı soru :Mutfak Tezgah Arası Cam Kaplama Kullanışlı mı ? sorusudur..

Çok sayıda mutfak tezgah arası cam kaplama projesi yapmış bulunuyoruz. Ev hanımlarının ilk tepkisi keşke daha önce yaptırsaydım olmuştur.

Mutfakta geçirdikleri zamanın büyük bir kısmını mutfak temizliği ile geçirdiklerini söyleyen ev hanımları, tezgah arası cam yaptırdıktan sonra kolay temizlenebilen cam tezgah arasından son derece memnun kalmışlardır.

Memnuniyetlerini belirttikleri ikinci konuda kompozit mutfak tezgah arası cam panellere istedikleri resmin basılıyor olmasıydı. Çoğunlukla manzara ve mutfak dolabının rengi ile uyumlu tek renk baskılar tercih edilmektedir.

En olumsuz tepki ise baskı yapılacak resim çokluğu nedeniyle görsel seçimine karar verme süreci olmuştur. Tezgah arası cam panel kullanan ev hanımlarının olumlu tepkileri ve talepteki artış nedeniyle tezgah arası cam fiyatlarında düşüş yaşanmıştır.

Mutfak Tezgah Arası Cam Panel modelleri ve resimleri

Tezgah Arası Cam Kaplama Nasıl Yapılır, Mutfak Tezgah Arası Cam Fiyatları,  Tezgah Arası Cam Kaplama Fiyatı, Tezgah Arası Cam Kullananlar,

Ankara gergi tavan modelleri

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Kampanya

Mutfak tezgah arası cam

Gergitek Gergi Tavan

Ankara tezgah arası cam paneller

NEDEN BİZ ?
Tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde yapıyoruz..