logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Mutfağında değişiklik yapmak isteyen hanımların en çok cevabını aradığı soru :Mutfak Tezgah Arası Cam Kaplama Kullanışlı mı ? sorusudur..

Çok sayıda mutfak tezgah arası cam kaplama projesi yapmış bulunuyoruz. Ev hanımlarının ilk tepkisi keşke daha önce yaptırsaydım olmuştur.

Mutfakta geçirdikleri zamanın büyük bir kısmını mutfak temizliği ile geçirdiklerini söyleyen ev hanımları, tezgah arası cam yaptırdıktan sonra kolay temizlenebilen cam tezgah arasından son derece memnun kalmışlardır.

Memnuniyetlerini belirttikleri ikinci konuda kompozit mutfak tezgah arası cam panellere istedikleri resmin basılıyor olmasıydı. Çoğunlukla manzara ve mutfak dolabının rengi ile uyumlu tek renk baskılar tercih edilmektedir.

En olumsuz tepki ise baskı yapılacak resim çokluğu nedeniyle görsel seçimine karar verme süreci olmuştur. Tezgah arası cam panel kullanan ev hanımlarının olumlu tepkileri ve talepteki artış nedeniyle tezgah arası cam fiyatlarında düşüş yaşanmıştır.

Mutfak Tezgah Arası Cam Panel modelleri ve resimleri

Tezgah Arası Cam Kaplama Nasıl Yapılır, Mutfak Tezgah Arası Cam Fiyatları,  Tezgah Arası Cam Kaplama Fiyatı, Tezgah Arası Cam Kullananlar,

Ankara gergi tavan modelleri

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.