logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Tezgah Arası Resimli Cam Panel

Son yıllarda baskı teknolojisinde yaşanan yeni gelişmelerle birlikte tezgah arası resimli cam panel kaplamalar geniş kitlelere ulaşmaya ve birçok alanda kullanmaya başlanmıştır.

Tezgah Arası Resimli Cam Panel

Ofis, iş yeri ve ev dekorasyonunda yaygın olarak resim baskılı cam paneller kullanılabilmektedir. Örneğin: Firma logonuzu cama bastırabilir ya da masanızın üzerindeki cama istediğiniz resmin baskısını yaptırabilirsiniz. Çok beğendiğiniz araba ,sanat eseri yada manzara resmini cama bastırıp led aydınlatma yaptırarak tablo olarak da kullanabilirsiniz. 

Tezgah arası resimli cam diye adlandırılan ürünler temperli cam üzerine görsel baskı yapılarak imal edilmektedir. Milyonlarca resim seçeneği olan ve tek parça olarak 3 metre ye kadar cam üzeri görsel baskı yapılan paneller çok sağlamdır.

Evinizde, ofisinizde kullanabileceğiniz tezgah arası resimli cam panellerin fiyatları ve detaylı bilgiler için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.