logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Mutfak Tezgah Arası Kompozit Cam Panel

Modern bir mutfak için yeni ve inanılmaz bir teknoloji olan geri dönüşümlü kompozit tezgah arası cam kaplamaların popülerliği her geçen gün artmaktadır. Mutfak tezgah arası cam paneller mutfak dekorasyonu ve tadilatında kullanılan en popüler uygulamalardan biridir. 

Kompozit tezgah arası cam paneller mozaik ve seramik uygulamalarının yerine kullanılabilecek mükemmel bir alternatiftir. Kullanıldığı mekana şıklık, modernlik  ve artı değer katar. Bu tür ürünler mutfak dolapları ya da mutfak mobilyası arasındaki duvarlara yerleştirilen kullanışlı ve tamamlayıcı bir üründür.

Mutfaklak dekorasyonunda görsel açıdan ilgi çekici ve şaşırtıcı olan renkli ve baskılı kompozit tezgah arası cam paneller klas bir görüntü sağlar. Farklı kullanım alanları bulunan kompozit tezgah arası camları ofislerde, oturma odalarında yada diğer yaşam alanlarında tamamlayıcı aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.