logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Tezgah Arası Cam Kaplama Nasıl Yapılır ?

Mutfak dekorasyonu konusunda ev hanımlarının merak ettiği ve en çok sorduğu sorulardan biri Tezgah Arası Cam Kaplama Nasıl Yapılır ? sorusudur.

 Tezgah Arası Cam Kaplama Nasıl Yapılır ?

Kısaca tezgah arası cam panellerin yapılışı şu şekildedir:

Mutfak tezgah arası cam yaptırmak düşünülenin aksine çok kolaydır. İlk olarak keşif ekibimiz tezgah arası cam yapılacak yerin ölçülerini alır sonrasında sizin beğendiğiniz görseli tezgah arası cama baskı yapar. Ölçü ve baskı işi tamamlandıktan sonra mutfağınızı kırıp dökmeden kimyasal özel yapıştırıcı sıvı ile tezgah arası cam yerine monte edilir.

Etkileyici bir mutfağa sahip olmak çok kolay tek yapmanız gereken bizi aramak keşif ve ölçü için randevu almak.

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.