logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

3 Boyutlu Cam Tezgah Arası Fiyatları

En güzel dekorasyon ürünlerinden birisi olan 3 Boyutlu Tezgah Arası cam modelleri ve fiyatları hakkında fikir vermesi açısından kısa bilgiler vermek istiyoruz. 

3 Boyutlu Cam Tezgah Arası Fiyatları ve tezgah arası cam kaplama fiyatlarını etkileyen en önemli unsurdan biri uygulama alanının büyüklüğüdür. Uygulama alanı büyüdükçe fiyat avantajı artmaktadır. Klasik mutfak dekorasyonunda kullanılan fayans uygulamasından biraz daha pahalı olmasına rağmen hem görsel hemde fonksiyonel olarak 3 Boyutlu Cam Tezgah arası uygulaması avantajlı bir üründür.

3 Boyutlu Cam Tezgah arası fiyatları m2 olarak ortalama 300-400 TL civarındadır. Detaylı fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçin.

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.