logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

3d Tezgah Arası Cam Fiyatları

3d tezgah arası cam fiyatları ya da başka bir deyişle mutfak tezgah arası cam panellerin fiyatları kullanılan malzeme uygulanacak alanın büyüklüğü ve uygulamayı yapan dekorasyon firmasına göre değişmektedir.

3d Tezgah Arası Cam Fiyatları

3d Tezgah Arası Cam paneller genellikle 6 mm kalınlıkta olup ortalama standart boyutları 3 m civarında genişlikleri de 60 cm civarındadır. Bu ölçüler genel standart ölçüler olmakla birlikte özel isteğe göre boyutlandırma yapılabilir. 3d tezgah arası cam fiyatları işçilik ve malzeme dahil metrekaresi 350-400 TL dir.

Mutfak tezgah arası cam panel uygulaması ve 3d tezgah arası cam panel uygulamaları için lütfen bizimle iletişime geçiniz

 

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.