logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Tezgah Arası Cam Panel Fiyatları

Tezgah arası cam panel uygulaması yapan firmaların fiyatları birbirine yakınlık gösterse de uygulama yapılacak alanın fiziki şartları ve uygulama alanının büyüklüğü fiyatları etkilemektedir. Mutfaklarda tezgah arası cam panel montajı yapılacak alanın uzunluğu ortalama 3-4 metre ve ende 60 cm civarındadır. Bir mutfak için tezgah arası cam panel fiyatı ortalama fiyat 700 - 1000 TL civarındadır.

Metre kare ya da metre tül olarak iki farklı fiyatlandırma yöntemi olan tezgah arası cam panel fiyatları hakkında bilgi almak ve tezgah arası 3d cam panel yaptırmak için lütfen bizden fiyat teklifi alınız.

Ankara tezgah arası cam panel firması olarak, mutfak  tezgah arası cam panel imalat satış ve montajı yapıyoruz. Perakende ve toptan satışlarımız vardır. Ev ve mutfak dekorasyonunda yeni trend tezgah arası cam paneller ve mutfak tezgah arası resimli cam panel fiyatları hakkında detaylı bilgileri öğrenmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.