logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Ankara Tezgah Arası Cam

Tezgah arası cam panel ve gergi tavan gibi UV baskılı ürünlerin Türkiye genelinde satış ve pazarlamasını yapan firmamız, bireysel müşterilerin yanı sıra inşaat projeleri için de birbirinden güzel ve estetik ürünler sunmaktadır.

Ankara Tezgah Arası Cam Firması

Mutfak dekorasyonunu, ofis dekorasyonu, reklamcılık sektörü gibi bir çok alanda UV baskılı tezgah arası camlar ve gergi tavanlar çok sık kullanılmaktadır. Kullanıldığı mekana ayrıcalık ve ekonomik değer katan bu ürünlerde baskı ve ölçüler tamamen kişiye ve kullanılacağı mekana özel olarak üretilmektedir. Hem gergi tavan hem de tezgah arası cam üzerine beğenilen görsellerin baskısını UV teknolojisini kullanarak yapmaktayız.

ankara mutfak tezgah arası cam panelankara mutfak tezgah arası cam panel modeliankara mutfak tezgah arası cam panel modelleri

Mutfak Tezgah Arası Cam Panellerin Özellikleri

Yüksek ısıya ve darbelere dayanıklıdır...
Kolay temizlenir. Sağlığa zararlı kimyasallar içermez.
Birbirinden güzel yüksek çözünürlükte görsellerden ya da isteğe bağlı olarak düz renklerden seçebilirsiniz.

ankara tezgah arasi cam modelleri

Tezgah Arası Cam

Ankara tezgah arası cam firması olarak bireysel kullanıcılara ve dekorasyon firmalarına toptan ve perakende satış yapmaktayız. İstenilen ölçü ve metrajda baskı seçeneklerimiz vardır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

mutfak tezgah arası cam, tadilat, dekorasyon, tezgah arası cam, gergi tavan, ankara tezgah arası cam, tezgah arası cam modelleri, tezgah arası cam firması