3D Tezgah Arası Cam Fiyatı

Mutfaklara hem estetik hem de modern bir görünüm katan en güzel dekoratif ürünlerden biri olan tezgah arası cam ve 3D mutfak tezgah arası cam panellerin fiyatları hakkında piyasada birbirinden farklı rakamlar vardır. 3D Tezgah Arası Cam Fiyatı belirlemede birkaç yöntem vardır her firma kendine göre fiyat politikası belirler.

Ankara 3D tezgah arası cam panel  firması olarak fiyatlarımız metre kare üzerinden hesaplanmaktadır. 3D tezgah arası camı mutfak paneli olarak kullanacaksanız minimum en 0.60 cm olarak alınır ve tezgah arası camın uygulanacağı yerin boyu ile çarpılarak kaç metre kare olduğu belirlenir.

3D Tezgah Arası Cam Fiyatı bazı firmalar tarafından metre tül olarak belirlenmektedir. İki yöntem arasındaki temel fark uygulama yapılacak yerin metre tül hesabında çevresi hesaplanır, metrekarede ise alan hesaplanır.

Ankara genelinde tezgah arası cam satış ve montaj hizmeti veren firmamız metrekare esaslı çalışmaktadır. 3D Tezgah arası cam yaptıracağınız yerin ölçülerine göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Toptan ve yüksek metrajlı talepleriniz için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşün.

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Kampanya

Mutfak tezgah arası cam

Gergitek Gergi Tavan

Ankara tezgah arası cam paneller

NEDEN BİZ ?
Tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde yapıyoruz..