logo

Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

3D Tezgah Arası Cam Fiyatı

Mutfaklara hem estetik hem de modern bir görünüm katan en güzel dekoratif ürünlerden biri olan tezgah arası cam ve 3D mutfak tezgah arası cam panellerin fiyatları hakkında piyasada birbirinden farklı rakamlar vardır. 3D Tezgah Arası Cam Fiyatı belirlemede birkaç yöntem vardır her firma kendine göre fiyat politikası belirler.

Ankara 3D tezgah arası cam panel  firması olarak fiyatlarımız metre kare üzerinden hesaplanmaktadır. 3D tezgah arası camı mutfak paneli olarak kullanacaksanız minimum en 0.60 cm olarak alınır ve tezgah arası camın uygulanacağı yerin boyu ile çarpılarak kaç metre kare olduğu belirlenir.

3D Tezgah Arası Cam Fiyatı bazı firmalar tarafından metre tül olarak belirlenmektedir. İki yöntem arasındaki temel fark uygulama yapılacak yerin metre tül hesabında çevresi hesaplanır, metrekarede ise alan hesaplanır.

Ankara genelinde tezgah arası cam satış ve montaj hizmeti veren firmamız metrekare esaslı çalışmaktadır. 3D Tezgah arası cam yaptıracağınız yerin ölçülerine göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Toptan ve yüksek metrajlı talepleriniz için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşün.

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Tezgah Arası Cam

gergitavan beyaz

NEDEN BİZ ?
Ankara da tadilat ve dekorasyon sektöründe uzun yıllardır başarı ile hizmet veriyoruz. Gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, 3d tek parça duvar kağıdı üretim, baskı, tasarım ve montaj işlerini aracı kullanmadan  kusursuz bir şekilde kendi baskı merkezimizde yapıyoruz.. Size bir telefon kadar yakınız.